Renkli Ağaç Yongaları ile Toprağınızı Koruyun ve Toprağınıza Renk Katın

Bahçenizi Güzelleştirir, Kurumasını Önler ve Yabani Otların Çıkmasını Önler

HAKKIMIZDA

2005 yılında Renkli Ağaç Yongalarını Türkiye'de satmaya başladık. Tanıtımlarımızı ilk olarak www.grafikkimya.com sitesinden yaptık. Bayağı yol katettik. 2013 yılında ayrı bir sitede sadece bahçe ağırlıklı olarak www.renkliyonga.com faaliyete geçti. Yanısıra facebook sayfamız facebook.com/renkliyonga en yeni bilgileri size ulaştırıyor. Buradan bize önerileriniz, sorularınız ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Şu ana kadar nerelere satışını yaptık derseniz, ağırlıklı olarak peyzaj firmaları, fidanlıklar ve son kullanıcılara ürünlerimiz ulaştı. Yapı marketlerinde satışımız yoktur.

Renkler Bahçeyi güzelleştirir. Bahçenizde bitkiler dışında kalan kısımları doldururken fazla bir renk seçeneği yoktur, genelde kahve rengi topraktır. Fakat artık renkli Ağaç yonga var. Bahçe sahiplerine geniş renk seçenekleri ile arzu ettikleri gibi dekore etmelerini sağlar.Enerji dolu, sürpriz renklerle hangi rengi seçerseniz seçin dikkat çekici yanısıra doğal bir dokunuşla bahçe içerisinde zevkli köşeler oluşturabilirsiniz.Renkli ağaç yongası çevre düzenlemelerinde, peyzaj çalışmalarında, çocuk bahçelerinde kullanılmaktadır. Yumuşak bir ağaç türü olduğundan kıymık yoktur, çürümez ve bakteri oluşmaz. Renkleri bitki köklerinden sağlanır ve kimyasal içermez. Toprağı iklim şartlarından korur ve yabani otları önlemekte kullanılır.
Türkiye'de ilk çocuk oyun parkı zemin uygulaması Temmuz 2013 te Kalamış Atatürk parkında gerçekleştirilmiştir.
İkinci oyun parkı zemin uygulaması Temmuz 2013 te Moda parkında gerçekleştirilmiştir.  
Üçüncü oyun parkı zemin uygulaması Ağustos 2013 te Öğretmenler Parkı -Acıbademde gerçekleştirilmiştir.