Renkli Ağaç Yongaları ile Toprağınızı Koruyun ve Toprağınıza Renk Katın

Bahçenizi Güzelleştirir, Kurumasını Önler ve Yabani Otların Çıkmasını Önler

ÇİMÇİT

      
 Yasmin Cafe - Yakacık                                             Mola Cafe - Yakacık
Renkli Yonga, Osaka Dekarasyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti nin Yetkili Satıcısıdır. 

Dekoraçit ve Çimçit plastik, halı, yaprak çit ürünler olmayıp, güneş ışınlarına karşı kuvvetlendirilmiş özel PVC den üretilmektedir. Dekoraçit ve Çimçit paslanmaz , pek çok işlemden geçmiş galvanizi yoğun tellerden üretilmişlerdir.
Dekoraçit ve Çimçit alev almaz.
Dekoraçit yoğunluğun yanısıra daha estetik bir görünüm sunarken çimçit özellikle güvenlik ihtiyacının daha fazla hissedildiği alanlarda kullanılmaktadır.
Dekoraçit ve Çimçit istemediğiniz görüntüleri engelleyen dört mevsim yeşil ürünlerdir.
Dekoraçit ve Çimçit Türk malıdır.
Dokoraçit ve Çimçit suyu, soğuğu ve sıcağı sever.
Pratik , uzun ömürlü, doğa dostu ve estetiktir. 

Dekoraçit ve Çimçit in ölçüsünü siz belirlersiniz ve yalnız sizin için üretilir.

 
 

UYGULAMA ALANLARI

DEKORAÇİT ve ÇİMÇİT gerek dayanıklılığı, gerekse estetik görüntüsü dolayısıyla pek çok alan da kullanılabilmektedir. Özellikle dış mekânda rahatlıkla tercih edilen ürünlerimiz, mevcut bir tel örgü, duvar yüzeyi, direk aralarına Rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhangi bir destekleyici unsurun bulunmadığı alanlarda ise panel olarak uygulanabilmektedir. Ölçülerini müşterilerimizin belirlediği ürünlerimiz müşterilerimizi ekonomik olarak da avantajlı kılmaktadır. İhtiyacın dışında standart ölçülerde bir ürünün –özellikle proje çalışmalarında - ekonomik maliyetinden öte işçilikte de sıkıntılar yarattığı bir gerçektir. DEKORAÇİT ve ÇİMÇİT markaları Türkiye de üretilen, birer yaratıcı fikir ürünüdürler. Biz markalarımızla müşterilerimize kısa ve hızlı yoldan çözümler sunarken, bir anlamda da ithal, garantisi, muhatabı olmayan ürünlere de onların mecbur olmamalarını sağlıyoruz. Bugün pek çok proje ve özel alanda kullanılan ürünlerimiz kendi uygulama alanını kendi yaratan ürünler olarak müşterilerine açık ve net cevaplar sunmaktadırlar.
Bu yazılar Osaka Dekarasyonun web sitesinden alıntılanmıştır.